Teslimat ve Taşıma Bilgileri

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünler, adresinize kargo servisi ile gönderilmektedir. Ürün teslimatı sırasında aşağıda sıraladığımız  konulara hassasiyet göstermeniz, karşılaşabileceğiniz kimi aksaklıkların önlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

  • - Her gün saat 17.45’e kadar verdiğiniz siparişler; 1-7 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)

  • - Kargo görevlisi, paketinizi teslim ederken kimlik soracak ve kimlik numarasını not edecektir. Bu husus, sizin güvenliğiniz açısından gereklidir. Bu nedenle, kargo görevlilerine gerekli kolaylığı göstermenizi rica ederiz.

  • - Eksik ürün gönderimi ve hasarlı ürün gönderimi gibi durumlarda, size taahhüt ettiğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremememiz nedeniyle dilerseniz diğer sipariş verdiğiniz tüm ürünleri de iade edebilirsiniz. Bu durumda yapmış olduğunuz ödeme şekline bağlı olarak; havale yapmış olduğunuz hesabınıza ya da kredi kartı hesabınıza para iadesi yapılacaktır. Bu koşulların dışında, eksiksiz olarak teslim aldığınız ürünlerin iadesi ile ilgili talepleriniz Tüketici Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecektir. 

Alışveriş Sepetim